اجاره استند تاچ و میز لمسی نیوتک در همایش دیجی استایل

/اجاره استند تاچ و میز لمسی نیوتک در همایش دیجی استایل
اجاره استند تاچ و میز لمسی نیوتک در همایش دیجی استایل۱۳۹۸-۱۰-۱۶ ۱۲:۴۹:۰۶ +۰۰:۰۰

توضیحات

بسیار خرسندیم که با خدمات اجاره استند تاچ ، انواع میز لمسی، کامپیوترهای دیواری و رومیزی نیوتک و استفاده مقطعی از این دستگا ه های مالتی تاچ ، فرصت همکاری با طیف وسیعی از اصناف برای نیوتک حاصل می شود.

همکاری با مجموعه دیجی استایل از دیگر افتخارات نیوتک در همین راستاست. این مجموعه فروش اینترنتی که با هدف سهولت و صرفه جویی در زمان مردم در پروسه خرید پایه ریزی شده ، موفق شده به سرعت جای خود را در میان مردم پیدا کند. از آنجا که تکنولوژی نیز در حوزه های مختلف ، بعنوان ابزاری جهت تسهیل، تسریع و جذابیت به کار گرفته می شود، بی دلیل نیست که زمینه این همکاری شکل گرفت؛ چرا که فرصتی ایجاد شد تا در همایش اخیر داخلی دیجی استایل که در جهت معرفی و ارائه آخرین خدمات و محصولات اینترنتی این برند برپاشد، با اجاره استند تاچ نیوتک مدل SKSو همچنین میز لمسی مدل TKU نیوتک ، یک بستر ارتباطی تعاملی برای بازدیکنندگان محترم فراهم آریم.

محبوبیت این سری از استند تاچ نیوتک از آن جهت است که زاویه دید بسیار مناسبی برای کاربر دارد و ضمنا این زاویه دید در یک محدوده مشخص قابل تغییر میباشد. از آن طرف میزهای U شکل نیوتک با پایه های کوتاه و صفحه نمایش ۵۵ اینچی بزرگی که دارند ، بعنوان یک میز جلومبلی کنفرانسی پرطرفدارند !

از دید بازدیدکنندگان نیز هر دوی این محصولات مورد کاربری و استقبال قرار گرفت که بسیار موجب خوشنودی ما در این همکاری ست.

در پایان نیز از اعتماد و انتخاب مجموعه دیجی استایل بسیار قدردانیم .

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند