اجاره استند تاچ نیوتک در پارس نیاک

/اجاره استند تاچ نیوتک در پارس نیاک
اجاره استند تاچ نیوتک در پارس نیاک۱۳۹۸-۱۰-۲۵ ۱۴:۵۳:۴۶ +۰۰:۰۰

توضیحات

با اجاره استند تاچ نیوتک در غرفه پارس نیاک، دومین همکاری نیوتک با آن شرکت محترم نیز رقم خورد.
در هجدهمین دوره نمایشگاه دام و طیور تهران ،که اواخر مرداد ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد، پارس نیاک مطابق سالیان قبل، حضور پررنگی داشت.
پارس نیاک در این نمایشگاه، بعنوان یکی از شرکت های بنام صنعت مرغداری کشور، با معرفی آخرین دستاوردها و خدمات خود میزبان بازدیدکنندگان محترم بود.
نیوتک نیز در این همکاری ، با تجهیز غرفه پارس نیاک به استند تاچ سری L ، ابزار تعاملی مناسب ،جهت دسترسی به اطلاعات و خدمات این شرکت، را در اختیار مخاطبان قرار داد. البته از آن طرف این امکان نیز برای پارس نیاک فراهم شد تا در فضای محدود و به شیوه ای مدرن به معرفی تازه های خود بپردازد. همچنین از طریق wifi این استند تاچ و دسترسی به اینترنت ،وبسایت ِپارس نیاک نیز در دسترس مخاطبان بود تا تنها از طریق لمس صفحه نمایش این کیوسک ، به قسمت های مختلف وبسایت دست یابند.
اجاره انواع استند تاچ در غرفه های نمایشگاهی هزینه ی معقولی دارد و البته در ازای استفاده از این سرویس تعاملی، هر دو طرفِ بازدیدکنندگان و صاحبان غرفه منافعی دارند که همین امر باعث شده در سال های اخیر این خدمت نمایشگاهی بسیار مورد استقبال قرار گیرد. لذا اعتماد ، استقبال و درنهایت رضایت شما عزیزان سرمایه اصلی ما به حساب آمده و از این بابت از شما همراهان عزیز قدردانیم.
قدردانیِ دیگر نیوتک از مجموعه محترم پارس نیاک است که برای دومین بار، با اعتمادشان این فرصت همکاری را رقم زدند. برای نیوتک ،تداوم همکاری نشان از جلب رضایت مشتری ست؛ لذا از این همکاری پیوسته کمال خرسندی و افتخار را داریم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند