استند تاچ نمایشگاهی نیوتک در نمایشگاه متافو امسال

/استند تاچ نمایشگاهی نیوتک در نمایشگاه متافو امسال
استند تاچ نمایشگاهی نیوتک در نمایشگاه متافو امسال۱۳۹۸-۱۰-۲۱ ۱۷:۴۳:۱۱ +۰۰:۰۰

توضیحات

با اجاره استند تاچ نمایشگاهی نیوتک در نمایشگاه متالوژی تهران، اولین همکاری نیوتک و متال آنلاین رقم خورد.

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران متافو، آذر ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حالی برگزار شد که صاحبان محترم صنایع با رونمایی از آخرین دستارودهای خود به معرفی خدمات شان پرداختند.

متال آنلاین نیز با خدمات تخصصی خود از طریق اینترنت، در متافو امسال حضور داشت. این مجموعه با آگاهی دادن نسبت به نوسانات قیمت، باعث کاهش ریسک سرمایه گذاری ، ایجاد بازار یکپارچه و منسجم شده و نتیجتاً  شرایط مساعدی را برای فعالان اقتصادی و مخصوصا تولید کنندگان ایرانی فراهم می نماید، بسیار خدمات ارزنده و تاثیر گذاری را ارائه می کند. لذا در کمال افتخار، اولین  فرصت همکاری با ایشان را در این نمایشگاه بدست آورده و با تجهیز غرفه متال آنلاین به استند تاچ نمایشگاهی نیوتک، مدل ONT-SKS، در خدمت ایشان بودیم.

این مدل از استند تاچ نمایشگاهی نیوتک به مدل های میزی معروف هستند. چراکه زاویه صفحه نمایش ۴۹ اینچی این مدل در یک بازه مشخصی بر روی پایه قابل تغییر ست. لذا با دوکاربری میز و کیوسک مورد استفاده قرار می گیرند.اینبار نیز این دستگاه در غرفه متال آنلاین ،بعنوان ابزاری تعاملی، در اختیار مخاطبین محترم قرار گرفت. به این ترتیب کلیه بازدیدکنندگان با لمس کردن این صفحات تاچ ، در کمترین زمان ممکن به اطلاعات مورد نظرشان دست یابند که این استقبال بسیار موجب خرسندی ماست.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند