اجاره استند تاچ نیوتک در غرفه صنایع هیربد

/اجاره استند تاچ نیوتک در غرفه صنایع هیربد
اجاره استند تاچ نیوتک در غرفه صنایع هیربد۱۳۹۸-۱۰-۲۱ ۱۷:۴۸:۳۱ +۰۰:۰۰

توضیحات

حضور نیوتک در متافوی ۹۷ ، اینبار با اجاره استند تاچ در غرفه صنایع هیربد ادامه دارد.

در یازدهمین دوره نمایشگاه ایران متافو سال جاری، صنایع هیربد زرندیه پذیرای علاقه مندان و اهالی صنعت بود. نزدیک به ۸ سالست که این شرکت بعنوان یکی از کامل ترین مجتمع های تولید فولاد کشور، توانسته با بکارگیری تیم متخصص و تجهیزات مدرن دنیا، در سریع ترین زمان ممکن در بازارهای هدف خارج از کشور نیز نفوذ کند و از این جهت باعت افتخار ملی ست!

 هیربد با حضور در ایران متافوی امسال به معرفی آخرین دستاوردها و اخبار خود پرداخت؛ نیوتک نیز افتخار آن را داشت تا با تجهیز غرفه هیربد به کیوسک تاچ سری s ، امکانی فراهم آورد تا علاقه مندان محترم ضمن دستیابی به وبسایت مجموعه، به کلیه اطلاعات لازم نیز، تنها از طریق لمس کردن دستگاه ، دسترسی داشته باشند.

کیوسک های تاچ سری S نیوتک ، کاربری دو منظوره کیوسک و میز را دارند. زاویه صفحه نمایش این سری از کیوسک های تاچ نیوتک تا اندازه ای قابل تغییر که خود سهولت قابل لمسی ایجاد می کند. از طرفی طراحی منحصر به فرد این مدل ظرافت خاصی دارد که به زیبایی آن افزوده است. نهایتا کارآیی این تکنولوژی در نمایشگاه ها مقصود ماست که از حاصل شدن این مهم نیز بسیار خرسندیم.

در پایان فرصت را مغتنم شمرده و از ایشان بابت اعتمادی که به نیوتک داشتند کمال قدردانی را داریم، باشد که در فرصت های آتی، امکان همراهی مجدد صنایع هیربد را داشته باشیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند