اجاره استند تاچ نیوتک در غرفه توسن سها

/اجاره استند تاچ نیوتک در غرفه توسن سها
اجاره استند تاچ نیوتک در غرفه توسن سها۱۳۹۸-۹-۲۶ ۱۲:۳۲:۳۵ +۰۰:۰۰

توضیحات

نیوتک با اجاره استند تاچ عمودی مدل SKP در تهران هوشمند، در غرفه توسن سها نیز حضور پیدا کرد . این شرکت که با اجرای پروژه بلیط الکترونیک در پایتخت، در حوزه سیستم های هوشمند شهری قبلا معرفی شده بود ، اینبار از اپلیکیشن ” ایزی پِی” رونمائی کرد.

اپلیکیشن “ایزی پی” ، ارائه دهنده خدماتی چون پرداخت عوارض آزاد راهی، پرداخت بدهی طرح ترافیک تهران، شارژ کارت بلیت اتوبوس و مترو، خرید بلیت تک سفره مترو، رزرو پارکینگ های سطح معابر بر روی پارکومتر و… می باشد که تنها با نصب بر روی گوشی های موبایل می توان از خدمات آن استفاده کرد.

بمنظور ارائه هر چه با کیفیت تر این سرویس هوشمند به مخاطبان در این رویداد مهم ، در غرفه سها ،  از استند تاچ نیوتک بعنوان یک بستر تعاملی چند لمسی استفاده شد و از طرفی با نصب شبیه ساز اندروید بر روی آن ، بعنوان یک موبایل لمسی در ابعاد بزرگ در اختیار کاربران قرار گرفت تا تنها با لمس کردن این استند تاچ ، تجربه کار با “ایزی پِی” را بدست آورده و قابلیت های آن را لمس کنند.

استند تاچ سری P نیوتک ، با سازه ی عمودی که دارد برای این کاربری بسیار مناسب است ! مدل قدیمی تر این کیوسک ها ، استند تاچ سری B معروف به استند تاچ “آیفونی”  است که همچنان نیز طرفداران خاص خود را دارد؛ مدل P اما طراحی صنعتی و رنگ منحصر به فردی دارد که به جذابیت ظاهری این دستگاه افزوده است.

درنهایت با اجاره این سری از استند تاچ نیوتک ، “ایزی پی” معرفی شد و بسیار نیز مورد استقبال قرار گرفت!

در پایان میخواهیم از مجموعه توسن سها ،بعنوان یکی از پیشروان این حوزه که گام های بسیار موثری در هوشمند سازی تهران برداشته اند ، قدردانی کنیم؛ چراکه  با بهره گیری از تکنولوژی های نوین بنوعی در فرهنگ سازی و پیشرفت تکنولوژی در کشور عزیزمان نیز نقش بسزایی دارند.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند