اجاره استند تاچ نیوتک در تهران هوشمند

/اجاره استند تاچ نیوتک در تهران هوشمند
اجاره استند تاچ نیوتک در تهران هوشمند۱۳۹۸-۵-۱۴ ۱۳:۰۷:۴۳ +۰۰:۰۰

توضیحات

نیوتک در بیست و پنجمین دوره نمایشگاه الکامپ نیز با ارائه خدمات اجاره استند تاچ و کیوسک های هوشمند افتخار همکاری با همراهان زیادی را به دست آورده است.

مطابق الکامپ هرسال، با تجهیز غرفه تهران هوشمند به استندهای لمسی نمایشگاهی در خدمت ایشان بودیم. سازمان فاوای شهرداری تهران در سالن ۸ نمایشگاه بین‌المللی درطی  این چهار روز، میزبان رویدادهای متنوع و تبادل تجربیات گوناگون استارتاپ‌ها، شرکت‌های نوآور، فناور و افراد و نهادهای فعال در زیست‌بوم نوآوری کشور بود.

نیوتک نیز با اجاره استند تاچ مدل SKB و همچنین کیوسک هوشمند لمسی مدل SKS در این غرفه حاضر بود. کاربری های متفاوتی برای این استندها در جای جای غرفه در نظر گرفته شده بود. نمایش وبسایت ، امکان ثبت نام در ایونت ها، اطلاع رسانی اخبار و خدمات از جمله کاربری های این کیوسک ها در تهران هوشمند بود .

از آن سو بازخورد فوق العاده بازدیدکنندگان نیز بسیار مشهود بنظر می رسید؛ چراکه در کمترین زمان ممکن و بدون دردسر به هر آنچه مطابق با میل و نیاز ایشان بود دسترسی داشتند. در واقع می توان گفت بنوعی بهره گیری از تکنولوژی تعاملی مالتی تاچ ،منجر به ایجاد بستری فوق العاده جذاب برای درگیر کردن کاربر و همچنین رفع نیاز وی شده بود که بسیار موجب خرسندی ماست.

در پایان از اعتماد هر سال تهران هوشمند کمال سپاسگزاری را داریم؛ باشد که با حفظ کیفیت و رضایت مندی ایشان همواره در این مسیر همکاری مانا باشیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند