اجاره استند تاچ سری S اینبار در غرفه بهینه پردازش

/اجاره استند تاچ سری S اینبار در غرفه بهینه پردازش
اجاره استند تاچ سری S اینبار در غرفه بهینه پردازش۱۳۹۸-۱۰-۹ ۱۴:۳۵:۲۷ +۰۰:۰۰

توضیحات

در سومین دوره از همایش تهران هوشمند امسال، نیوتک با اجاره تجهیزات تاچ نمایشگاهی حضور پررنگی داشت که در آن اجاره استند تاچ سری S از پرطرفدارترین سرویس ها بود!

در کنار سایر خدمات اجاره این تجهیزات تاچ، غرفه بهینه پردازش ، از حاضرین موفق این رویداد نیز به استند تاچ سری S تجهیز شد تا ضمن  معرفی انواع خدمات و آخرین اخبار ، امکان دسترسی به وبسایت بهینه پردازش نیز برای مخاطبان فراهم باشد که البته با استقبال علاقه مندان نیز روبرو شد.

در طی دو سال گذشته، تجهیز غرفه های نمایشگاهی به انواع استند تاچ و تجهیزات تعاملی بسیار موفق بوده  و فراگیر شده است؛ ویژگی منحصر به فرد این تکنولوژی نوین، امکان تعامل کاربر با دستگاه می باشد .

در اینجا کاربر مجبور نیست به صفر تا صد توضیحات یک کارشناس نمایشگاهی گوش دهد و زمان زیادی را صرف کند؛ چرا که در یک تجربه فردی و تنها با لمس کردن صفحه نمایش این استند ها ، به اطلاعات مورد نظر خود دسترسی خواهد داشت . از طرفی سرعت و جذابیت تکنولوژی رانیز نمی توان نادیده گرفت ! تمامی این عوامل ، بهره گیری از این استند های تاچ را به طرز چشمگیری نهادینه ساخته است.

نیوتک افتخار آن را دارد تا با ارائه خدمات فروش و اجاره انواع آل این وان، میز و استند تاچ در مسیر فرهنگ سازی تکنولوژی تعاملی مالتی تاچ پیش رود و بدون شک این استقبال ما در این مسیر مصمم تر می سازد!

لذا در پایان وظیفه ی خود می دانیم تا از مجموعه بهینه پردازش بعنوان یکی از همراهان مان، که با  اعتماد خود ما را در این مسیر حمایت کرده اند سپاسگزاری کنیم .

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند