اجاره استند آیفونی نیوتک در غرفه امین

/اجاره استند آیفونی نیوتک در غرفه امین
اجاره استند آیفونی نیوتک در غرفه امین۱۳۹۸-۱۰-۱۸ ۱۳:۲۵:۱۹ +۰۰:۰۰

توضیحات

همچنان با ارائه خدمات اجاره استند آیفونی نیوتک و نرم افزارهای نمایشگاهی ، در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه امسال در خدمت مشتریان قدیمی و البته همراهان جدیدمان هستیم.

اینبار در دوازدهمین دوره این نمایشگاه، در نخستین همکاری مان با تأمین سرمایه امین، غرفه این شرکت را به کیوسک لمسی مدل ONT-SKB ، معروف به استند آیفونی نیوتک تجهیز نمودیم. لذا این امکان فراهم شد تا اخبار کلیه خدمات شرکت اعم از وبسایت مجموعه و سایر موارد تکمیلی تنها از طریق لمس کردن این کیوسک های لمسی در اختیار بازدیدکنندگان محترم قرار گیرد. از طرفی بر خلاف روش های سنتی گذشته، کلیه تبلیغات ، اطلاعیه ها، بنرها و… از طریق پخش روی این استند آیفونی محبوب نیوتک، که به واسطه سازه عمودی آن، از نمایی دورتر نیز قابل رویت می باشد، در دید عموم قرار گرفت.

این سری از کیوسک های لمسی نیوتک با نصب شبیه ساز اندروید، از نظر ظاهری شبیه یه یک موبایل آیفون هستند که علاوه بر کاربری اشاره شده ، بمنظور نمایش انواع اپلیکیشن های موبایل نیز مورد استفاده قرار می گیرند و در نتیجه از پر اجاره ترین کیوسک های لمسی نیوتک به شمار می آیند.

از آنجا که تأمین سرمایه امین بعنوان نخستین شرکت تأمین سرمایه بانک سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران به شمار آمده و از این رو بعنوان یک گروه حرفه ای تاثیرگذار و معتبر در این صنف پیشتازست، این فرصت همکاری برای نیوتم بسیار مغتنم بوده و قطعا در حفظ این همکاری بیش از پیش میکوشد.

لذا برای آن مجموعه محترم آرزوی موفقیت روزافزون داشته و بار دیگر از اعتماد ایشان سپاسگزاریم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند