اجاره استندهای هوشمند لمسی نیوتک در رویداد همکاران سیستم

/اجاره استندهای هوشمند لمسی نیوتک در رویداد همکاران سیستم
اجاره استندهای هوشمند لمسی نیوتک در رویداد همکاران سیستم۱۳۹۸-۱۰-۲۹ ۱۶:۵۸:۵۱ +۰۰:۰۰

توضیحات

اجاره دوازده دستگاه از استندهای هوشمند لمسی نیوتک در همایش اختصاصی همکاران سیستم ، بابِ اولین همکاری این شرکت و نیوتک شد.

شرکت دانش‌بنیان همکاران سیستم، نخستین شرکت نرم‌افزاری حاضر در بورس است که با گذشت بیش از ۳۰ سال عرضه‌ی راهکارهای نرم‌افزاری به کسب‌ وکارهای ایرانی، بیش از ۵۴۰۰۰ مشتری در کسب‌ وکارهای بزرگ، متوسط و کوچک دارد.

دی ماه امسال ، ایونت تخصصی رایانش ابری ِ همکاران سیستم  ، در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد؛ فناوری رایانش ابری در سال‌های اخیر به کسب‌وکارها کمک کرده است تا بتوانند به‌شکلی موثرتر و مقرون به‌صرفه‌تر از راهکارهای نرم افزاری استفاده کنند.

بدین ترتیب انواع سرویس ها و خدمات نرم افزاری این شرکت بر روی استندهای هوشمند لمسی نیوتک  مدل SKS در اختیار بازدیدکنندگان قرار گرفت.

استندهای لمسی سری S میتوانند سه کاربری متفاوت میز، استند و آل این وان دیواری را برای کاربر داشته باشند!

از آنجا که در سازه این سری از استندهای هوشمند لمسی نیوتک،  صفحه نمایش بصورت افقی روی پایه سوار شده ، در برخی موارد بعنوان یک میزِ خدمت در اتاق ها کنفرانس، سازمان های دولتی و … مورد استفاده قرار می گیرد. از طرفی از آنجا که نمایشگرِ آن از پایه جدا می شود ، این امکان را به کاربر می دهد تا در مواقع لزوم، بعنوان یک آل این وان دیواری از آن استفاده کند. از همین رو این مدل از استندهای هوشمند لمسی نیوتک چه در حوزه اجاره و چه در حوزه فروش بسیار پرطرفدار است !

در این همایش نیز بیش از ۱۲ دستگاه از همین مدل بعنوان یک بستر تعاملی در اختیار بازدیدکنندگان قرار گرفت که بسیار نیز از آن استقبال شد .

در پایان نیوتک از همکاری حاصل شده کمال افتخار را داشته و بابت اعتمادِ همکاران سیستم، صمیمانه سپاسگزار است.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند