اجاره استندهای لمسی نیوتک و نرم افزار دریافت اطلاعات در هومینگ

/اجاره استندهای لمسی نیوتک و نرم افزار دریافت اطلاعات در هومینگ
اجاره استندهای لمسی نیوتک و نرم افزار دریافت اطلاعات در هومینگ۱۳۹۸-۱۰-۱۶ ۱۲:۵۹:۴۵ +۰۰:۰۰

توضیحات

نیوتک افتخار آن را داشته است تا در سال جدید، اولین تجربه همکاری خود را با گروه محترم هومینگ در زمینه ارائه خدمات اجاره استندهای لمسی و نرم افزارهای نمایشگاهی رقم بزند.

در نخستین نمایشگاه بین المللی “کار” ایران که اردیبهشت ماه ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد، شرکت هایی از صنوف متفاوت، با هدف دو منظوره ی معرفی خود و همچنین اخذ اطلاعات کارجویان محترم، میزبان ایشان در این نمایشگاه بودند.

گروه املاک و مستغلات هومینگ نیز که با ارائه خدمات آنلاین از طریق وبسایت و اپلیکشن اختصاصی رایگان خود ، در این نمایشگاه میزبان علاقه مندان بود. با اجاره استندهای لمسی نیوتک مدل SKB و با بهره گیری از نرم افزار دریافت اطلاعات در غرفه هومینگ، سیستم پر کردن فرم های کاغذی جای خود را به یک سیستم تعاملی مدرن داد که توجه کاربران را نیز بسیار جلب کرد. چرا که حال میتوانستند تنها از طریق لمس کردن صفحه نمایش ، فرم استخدام نرم افزاری هومینگ را در نهایت سرعت و جذابیت پر کرده و به این ترتیب اطلاعات لازم از کارجویان دریافت گردد .

در انتها نیز گزارش اطلاعات دریافتی این عزیزان در اختیار هومینگ قرار گرفت تا پل های ارتباطی لازم بر اساس عرضه فرصت های شغلی و تقاضاهای ثبت شده ایجاد گردد.

از اینکه خدمات اجاره استندهای لمسی و سایر محصولات تعاملی نیوتک، باعث می شود تا فرصت خدمت رسانی به اقشار و اصناف مختلفی را داشته باشیم بسیار خوشحالیم. در نهایت ضمن تبریک به مجموعه محترم هومینگ که علاوه بر ارائه خدمات متمایز و مدرن در حوزه املاک و مستغلات، در حوزه استخدام نیز نیروهای متخصص کارآمد را جذب می نماید، از اعتماد آن مجموعه  محترم قدردانیم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند