اجاره استندهای لمسی نیوتک در رونمائی از اپلیکیشن پات

/اجاره استندهای لمسی نیوتک در رونمائی از اپلیکیشن پات
اجاره استندهای لمسی نیوتک در رونمائی از اپلیکیشن پات۱۳۹۸-۵-۱۹ ۱۸:۵۰:۲۰ +۰۰:۰۰

توضیحات

با اجاره استندهای لمسی نیوتک در دو مدل عمودی و افقی، از اپلیکیشن پات در الکامپ ۲۵ رونمائی شد.

اپلیکیشن پات متعلق به شرکت اعتباری ایران کیش است که امکاناتی نظیر پرداخت قبوض، خرید شارژ، کیف الکترونیکی، پیش بینی مسابقات فوتبال و… را به کاربر می دهد و با دو سیستم عامل اندروید و IOS سازگار است.

پات در این دوره از نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر وتجارت، از طریق استندهای لمسی نیوتک در معرض استفاده بازدیدکنندگان محترم قرار گرفت.در این پروژه،غرفه پات به دو مدل از استندهای لمسی تحت عنوان کیوسک های مدل SKB و SKD تجهیز شد.

SKB ها را حتما با عنوان کیوسک های آیفونی می شناسید. با ظاهری شبیه یه یک موبایل آیفون در ابعاد بزرگ که در دو سایز صفحه نمایش ۴۳ و ۴۹ اینچ موجود می باشند. سیستم عامل آن ها ویندوز بوده و همچنین دارای وب کم نیز هستند.

SKD ها تقریبا از مدل های جدید و به روز استندهای لمسی نیوتک بشمار می آیند. رنگ سفید بدنه آن ها مخصوصا در فضاهایی که زمینه رنگی محیط  خنثی یا حتی سفید می باشد، بسیار چشم نواز است. سیستم عامل آن ها ویندوز بوده و دو سایز صفحه نمایش ۴۳ و ۴۹ اینچ موجود می باشند. همچنین زاویه صفحه نمایش بر روی پایه نیز ، دیدِ بسیار مناسبی برای کاربر دارد.

به این ترتیب نرم افزار موبایل پات بر روی استندهای لمسی نیوتک در اختیار مخاطبان محترم قرار گرفت تا بتوانند تنها با لمس کردن صفحه نمایش کیوسک ها، تجربه کاربری این اپلیکیشن بر روی موبایل را داشته باشند و باجزئیات بیشتر این اپلیکیشن در نهایت سهولت و سرعت آشنا شوند. شاید بدون شک می توان گفت توضیحات یک کارشناس خبره نمایشگاهی در غرفه نیز نمی تواند با این تجربه کاربری شخصی برابری کند  واز این جهت رضایت توامان مخاطبان و صاحبان غرفه بسیار ملموس حاصل شد که از این بابت بسیار خوشحالیم.

در نهایت از همکاری با مجموعه محترم ایران کیش نیز کمال افتخار را داریم و برای ایشان آرزوی سربلندی داریم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند