اجاره استندهای تاچ و کامپیوترهای دیواری نیوتک در تلکام

زمان شروع پروژه: 
زمان پایان پروژه: 
مدت زمان اجرای پورژه: 
نوع کارفرما: 
اجاره استندهای تاچ و کامپیوترهای دیواری نیوتک در تلکام

نیوتک با اجاره استندهای تاچ و کامپیوترهای دیواری لمسی در نوزدهمین دوره از نمایشگاه بین المللی تلکام، صنایع مخابرات و اطلاع رسانی که در حال حاضر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری ست، در غرفه های نمایشگاهی شرکت کنندگان این نمایشگاه حضور دارد.

اینبار افتخار همکاری با مجموعه صاحب نام علوم سبز را در زمینه تجهیز غرفه های این مجموعه در تلکام به دست آوردیم؛ بهره وری از استندهای تاچ و کامپیوترهای لمسی در غرفه های نمایشگاهی تقریباً فراگیر شده و رفته رفته بستر خداحافظی با سیستم های سنتی پیشین را فراهم کرده است ؛ چراکه بازدیدکنندگان قادرند مطابق با تکنولوژی روز دنیا،  تنها با لمس گزینه های مختلف از روی دستگاه ، به هر آنچه می خواهند در نهایت سهولت و جذابیت دست یابند! از آن طرف شرکت های میزبان در نمایشگاه های نیز بگونه ای متفاوت می توانند کلیه ی خدمات، دستاوردها ، پروژه ها و … را در یک بستر تعاملی به کاربران عرضه کنند؛ لذا بسیار خرسندیم که علاوه بر جانمائی آل این وان های تاچ نیوتک بر روی دیوار،  دستگاه آل این وان دیگری در یک سازه اختصاصی جانمائی شده و همچنین از کیوسک های لمسی سری L نیز بعنوان یکی از جدیدترین سری استندهای تاچ استفاده شد.

از آنجا که بیش از دو دهه است که  علوم سبز در حوزه های سیستم های مخابراتی، امنیت اطلاعات و ارتباطات، اینترنت اشیاء و شهر هوشمند در حال پیش روی بوده و در همین راستا نیز خدمات فوق العاده ارزشمندی را در پروژه های مختلف ملی به ثمر رسانده است، نیوتک این تجربه همکاری را بسیار مغتنم شمرده و آغاز این رابطه ی حرفه ای را به فال نیک می گیرد. باشد که در آینده ای نزدیک زمینه ساز پروژه های مشترک بیشتری با آن مجموعه معظم باشیم.

محصولات ارائه شده

کیوسک رستورانی 32 اینچ

● خرید انواع بلیط های سینما، تئاتر، کنسرت و ... ● خرید بلیط از سیستم های حمل و نقل عمومی ● رزرو بلیط در آژانس های هواپیمایی ● فودکورت ها و رستوران ها

کیوسک لمسی سری SKCH

● فرودگاه ها ● موزه ها و اماکن گردشگری ● مجتمع های تجاری و اداری ● بانک ها، هتل ها و بیمارستان ها ● غرفه های نمایشگاهی

میز لمسی سری C

● مرکز بازی ● موزه ها و اماکن گردشگری ● مجتمع های تجاری و اداری ● کافی شاپ ها و رستوران ها ● غرفه های نمایشگاهی

نمونه کارهای مشابه