اجاره استندهای تاچ تعاملی نیوتک در نمایشگاه کار

/اجاره استندهای تاچ تعاملی نیوتک در نمایشگاه کار
اجاره استندهای تاچ تعاملی نیوتک در نمایشگاه کار۱۳۹۸-۱۱-۲۹ ۱۲:۳۱:۲۹ +۰۰:۰۰

توضیحات

نیوتک با اجاره استندهای تاچ تعاملی در نمایشگاه کار امسال نیز، مطابق دوره های پیش، حضور داشت.

نمایشگاه کار در طی سالیان اخیر توانسته است جایگاه خود را به مرجعی معتبر برای کارفرمایان و کارجویان تثبیت کند  ؛ لذا سومین دوره این رویداد مهم که بهمن ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه های بوستان گفتگو برگزار شد با  استقبال چشمگیری همراه بود.

انتشارات خیلی سبز ، نیز یکی از شرکت کنندگان امسال این نمایشگاه بود که با هدف استخدام نیروهای متخصص ،درخواست علاقه مندان را در غرفه اختصاصی خود دریافت می کرد. نیوتک نیز در این میان با تجهیز غرفه این مجموعه به استندهای تاچ تعاملی مدل SKD3210  و SKP4910، بستر لازم جهت ثبت درخواست بازدیدگنندگان را فراهم آورده بود. به این ترتیب که مخاطبان از طریق سایت جاب ویژن ، تنهابا لمس کردن صفحه نمایش این استندهای تعاملی ، قادر بودند اطلاعات خود را درنهایت سهولت و سرعت درج کرده  و در نهایت نیز گزارشی جامع از این لیست در اختیار انتشارات خیلی سبز قرار گرفت .

کیوسک های لمسی سری D و P

کیوسک لمسی سری D از سری مدل های پرطرفدار استندهای تاچ تعاملی نیوتک بشمار می آید که بخاطر رنگ سفید بدنه بسیار متفاوت از سایر مدلهاست. SKD ها در دو ابعاد صفحه نمایش ۳۲ و ۴۹ اینچ برند LG طراحی شده و در این پروژه بنا به فضای غرفه انتشارات سبز ، از اندازه ۳۲ اینچ ِ آن استفاده شد.

از آن طرف استندهای تاچ تعاملی سری P ، از جمله مدل های بسیار مدرن محصولات نیوتک بشمار می آیند و میتوان ادعا کرد حتی در مدل های مشابه تولیدات داخل نیز نمونه آن یافت نمی شود ؛ صفحه نمایش این مدل در ابعاد ۴۹ اینچ طراحی شده که در این پروژه نیز مورد استفاده کاربران قرار گرفت.

از آنجا که استندهای لمسی ، براحتی از طریق مودم و امکان WIFI  امکان دسترسی به اینترنت را دارند ، این سرویس تعاملی در نهایت سهولت در اختیار علاقه مندان قرار گرفت که خوشبختانه از آن بسیار استقبال شد .

در پایان ، از اعتماد مجموعه گرانقدر انتشارات خیلی سبز ، کمال سپاسگزاری و قدردانی را داریم .

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند