اجاره آل این وان لمسی دیواری غرفه پارس نیاک

/اجاره آل این وان لمسی دیواری غرفه پارس نیاک
اجاره آل این وان لمسی دیواری غرفه پارس نیاک۱۳۹۸-۱۰-۲۱ ۱۶:۴۹:۱۷ +۰۰:۰۰

توضیحات

در هفدهمین دوره نمایشگاه دام وطیور و صنایع وابسته، افتخار تجهیز غرفه پارس نیاک به کامپیوتر دیواری یا همان آل این وان لمسی نیوتک را داشتیم و به این ترتیب اولین همکاری نیوتک با آن شرکت محترم رقم خورد !

شرکت اجداد سپید طیور پارس نیاک ، نماینده رسمی نژاد آربراکرز در ایران، مطابق هر سال با حضور در این نمایشگاه که در حال حاضر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری ست، در غرفه خود میزبان هزاران نفر از بازدیدکنندگان می باشد؛ این شرکت در طول سال ها فعالیت خود با برنامه ریزی های تولید مطابق با استانداردهای مقبول ،پشتیبانی خدمات فنی و انتقال دانش نوین مرغداری و نهایتاً ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان توانسته جایگاه شایسته در زنجیره تولید گوشت مرغ کشور وصنعت مرغداری ایجاد نماید؛ لذا از همکاری حاصل شده کمال افتخار را داشته و بسیار خرسندیم که بستری فراهم شد تا از طریق آل این وان لمسی نیوتک بعنوان یک بستر تعاملی، کلیه بازدید کنندگان محترم تنها از طریق لمس صفحه به مشروح خدمات پارس نیاک و آخرین دستاوردهای این مجموعه دست یابند.

هیچ چیز به اندازه استقبال بازدیدکنندگان محترم از سخت افزارهای تعاملی شامل انواع میز، کیوسک و آل این وان لمسی موجب خرسندی ما نخواهد بود! چراکه این گونه متری برای کیفیت خدمات خود داریم و از آن طرف در مسیر خود در ارائه انواع تکنولوژی های تعاملی با قدرت رو به جلو پیش میرویم؛ لذا جا دارد از کلیه حامیان پنهان ما که با استقبال شان از تکنولوژی بیشترین دلگرمی را به ما می دهند، قدردانی کنیم.

در پایان با امید به تدوام این همکاری، از اعتماد آن مجموعه معظم و همچنین مجموعه محترم فرا راه پویان بعنوان طراح و مجری غرفه بسیار سپاسگزاریم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند