آل این وان های اندرویدی کوچک در نمایشگاه صنعت و معدن

/آل این وان های اندرویدی کوچک در نمایشگاه صنعت و معدن
آل این وان های اندرویدی کوچک در نمایشگاه صنعت و معدن۱۳۹۸-۴-۱۰ ۱۷:۰۹:۱۱ +۰۰:۰۰

توضیحات

در چهاردهمین دوره نمایشگاه صنعت، معدن و ماشین آلات و تجهیزات وابسته، با اجاره آل این وان های اندرویدی لمسی نیوتک، در خدمت یکی از به نام های این صنعت بودیم .

در این نمایشگاه که آبان ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد ، فعالان محترم عرصه صنعت و معدن حضور یافتند.  بازدیدکنندگانِ این نمایشگاه، ضمن آشنایی با برندهای برتر و محصولات و خدمات  شرکت های حاضر، شاهد رونمائی آخرین دستاوردهای صنعت و معدن کشورمان نیز بودند. در این میان غرفه گروه محترم طراحان حجازیان، با بیش از سه دهه تجربه در حوزه طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی و همچنین تولید مواد معدنی ، میزبان علاقه مندان محترم بود. نیوتک نیز این افتخار را داشت تا با تجهیز غرفه آن شرکت محترم به دستگاه های آل این وان رومیزی بستری فراهم آورد تا تنها با لمس گزینه های مختلف امکان ارائه، پخش تبلیغات و دسترسی به اطلاعات لازم در نهایت سهولت صورت پذیرد.

پیش تر آل این وان های لمسی دیواری ویندوزی را نیز در سبد محصولات نیوتک ارائه کردیم که در اتاق های کنفرانس ، آموزشگاه ها و  غرفه های نمایشگاهی بسیارمورد استقبال قرار گرفت و پیرو آن درخواست برای آل این وان های اندرویدی ، در ابعاد کوچک، به میان آمد! از نکات حائز اهمیت بهره گیری از این دستگاه های رومیزی، فضای بسیار کم و قیمت مناسب آن هاست که هر فضایی را برای تبلیغات و ارائه قابل استفاده می کند .  از این رو DTL ها بسرعت در حوزه اجاره تجهیزات نمایشگاهی پر طرفدار شدند!

در پایان ، از آنجا که در این شرایط اقتصادی کشور با بحران تحریم ها مواجه هستیم، ارزش صنعت داخلی کشور بیش از پیش ملموس می گردد. لذا ضمن قدردانی از اعتماد ایشان، برای گروه محترم ماشین سازان حجازیان و کلیه صنف صنعتگران محترم کشور ، آرزوی موفقیت روز افزون در جهت حفظ استقلال و اقتدار ملی را داریم.

نیوتک | فروش و اجاره نمایشگر تاچ، میز لمسی، کیوسک لمسی و استند لمسی، آدمک مجازی و هرم هوشمند